Bahçelievler arçelik servisi yılların vermiş olduğu iş tecrübesi le beyaz eşyalarınıza garantili servis ve işçilik imkanı sunmaktayız. Bu konuda iddalıyız ve yaşamış olduğunuz arızalarınıza kesin çözüm ve yerinde, müdahale ediyoruz. Bir çok ürün hakkında teknik bilgi sahibi olan arçelik bahçelievler ustalarımız garantili ve orjinal yedek parça kullanmaktayız.

Bizim misyonumuz aynı gün servis ve 7/24 hizmet vermemizdir. Hızlı ve ekonomik işçilik sunan arçelik bahçelievler servisi aynı günde arıza ve şikayetlerinize çözüm sunmamızdır. Sınırları zorlayarak gelmiş olduğumuz beyaz eşya sektöründe kesin arıza çözümü işçilik sunmaktayız.Aynı zamanda çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, ankastre ocak seti, su sebili, fırın, su sebili, set üstü ocak ve ankastre ocak seti gibi ürünlerinizi montaj ve demontaj (söküm) yapmaktayız.Arçelik servis bahçelievler iletişim numaramızı arayarak servis yazdırabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

+ 1 YIL GARANTİ

Değişen Yedek Parçalar 1 Yıl Garanti Verilerek Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyerlere Taşıyarak Şikayetletlerinize Çözüm İçin Bizleri Aramanız Yeterli Olacaktır.

AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS

İstanbul Bahçelievler Semtine Aynı Gün İçinde Hemen Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tüm Yakın Çevre Semtlerine Hızlıca Servis Desteği Vermekteyiz.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Kullanmışda Olduğumuz Beyaz Eşyalar İçin Kullanılan Tüm Yedek Parçalar Garantilidir. Yapılan Tüm İşlemler Firmamız Tarafından Garanti Verilerek Müsteri Memnuniyeti En Üst Seviyelere Taşımaktayız.

Ekibimiz

Ömer

TEKNİSYEN

Talip

TEKNİSYEN

Aydın

TEKNİSYEN

Erdem

TEKNİSYEN