Bahçelievler arçelik servisi yılların vermiş olduğu iş tecrübesi le beyaz eşyalarınıza garantili servis ve işçilik imkanı sunmaktayız. Bu konuda iddalıyız ve yaşamış olduğunuz arızalarınıza kesin çözüm ve yerinde, müdahale ediyoruz. Bir çok ürün hakkında teknik bilgi sahibi olan arçelik bahçelievler ustalarımız garantili ve orjinal yedek parça kullanmaktayız.

Bizim misyonumuz aynı gün servis ve 7/24 hizmet vermemizdir. Hızlı ve ekonomik işçilik sunan arçelik bahçelievler servisi aynı günde arıza ve şikayetlerinize çözüm sunmamızdır. Sınırları zorlayarak gelmiş olduğumuz beyaz eşya sektöründe kesin arıza çözümü işçilik sunmaktayız.Aynı zamanda çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, ankastre ocak seti, su sebili, fırın, su sebili, set üstü ocak ve ankastre ocak seti gibi ürünlerinizi montaj ve demontaj (söküm) yapmaktayız.Arçelik servis bahçelievler iletişim numaramızı arayarak servis yazdırabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.

Ekibimiz

Ömer

TEKNİSYEN

Talip

TEKNİSYEN

Aydın

TEKNİSYEN

Erdem

TEKNİSYEN