ARÇELİK BAHÇELİEVLER BASINSİTESİ SERVİSİ 0212 433 02 42

 

 

 

 

 

 

 

Arçelik Bahçelievler Basınsitesi Servisi çözüm üretgenliğiyle sizlere daha iyi bir yaşam için hayatınızın kolaylaştıran beyaz eşyalarınız, klima, kombi ve küçük ev aletleri gibi hızlı ekonomik parça garantisi aynı gün içerisinde yapılan tüm hizmetler +1 yıl garanti kapsamına alınarak, uzun yıllar daha da kullanabilicek hali getirmekdedir basınsitesi servisi, ons teknik servis ağımızla her zaman büyüyerek sizlere daha iyi yaşam ve konfor için her zaman arayarak çözüm için bizleri kolayca yetkili firmamızla her zaman ulaşabilirsiniz.

Değişen tüm yedek parçalar kalitesine kesinlikle asla degişmeyen arçelik, beko, altus gibi tüm elektronik cihazlara bire bir aynı olup kesinlikle yan sanayi ürün takılamaz. Çözüm üreten ons yetkili servis sizlerin sayenizde büyeyerek ilgi ve alakadan sizlerin sayenizde büyüyen firmamız her gün daha iyi bir hale gelmektedir

7/24 arayarak haftanın 6 günü sizlere kesintisiz servis ağımız mevcuttur. Ücretsiz ve ücretli olan servislerimiz vardır servis ücretimiz 100 tl dir.