Güngören Arçelik Beyaz Eşya Servisi 0212 433 02 42

Güngören arçelik Servisi harikalar ötesinde yer alan beyaz eşya tamir ve bakım servisi olarak şikayetlerinize imkanlarınıza her türlüsünü zorlayarak uzman yetkili servis ağımızla beraber teknik servis destegi hizmeti vermekteyiz.

Güngören Arçelik Teknik Servisi 

yıllarını bu sektör üzerinde kurulan firmamız la beraber sizlere teknik servis destegi hizmeti vermekten onur duyuyoruz.

güngören beyaz eşya servisi olarak değişen yedek parçalar ( 1 ) yıl garanti süresini uzatarak   böylece arızalı olan cihazlarınıza hem ömrünü çoğatarak en güzel bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz.şikayetletiniz her ne olursa olsun bizleri kolayca arayarak hem tamir hemde bakım hizmeti vermekten şeref duyuyoruz. http://www.bekoservis.net

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Bulaşık Makinesi Bakım Servisi

Buzdolabı Servis Hizmetleri

Kombi Bakım ve Tamir Servisi

Klima Servisi

Fırın Servisi

En güüvenilir servis ağımızla beraber güngören ve çevre semtleri olarak uzman yetkili elemalarımızla olmaktan ve sizlere servis hizmeti vermekten şikayet ve arızalar için bizleri arayın kolayca servis ve teknik destek hizmetletimizden faydalanabilirsiniz.

firmamızla ile beraber garanti verilip en güvenilir bir şekilde sizlere teknik destek hizmeti verilerek şikayetlerinize çözüm hizmeti vermekteyiz.