HAZNEDAR ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ 0212 433 02 42

 

 

    • HAZNEDAR ARÇELİK SERVİSİ

yıllarını bu sektöre harcamış olan firmamız siz değerli arçelik kullanıcılarına servis yazdırarak, bizlerden yardım ve teknik sorularınızı,bizlerle halledebilirsiniz.

Artık korkarak beyaz eşya usta aramadan bizi tercih ederek,  1 yıl garanti veren ustalarımız sizlerin güvenini yüksek tutuyoruz. Degişen parçalar kendi bire bir olan yedek parçalarını kullanarak çözüm ve onarım hizmeti vermekdeyiz.

Çamaşır Makinesi,  Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Kombi, Klima televizyon, blender, çay makinesi,ütü,ocak,fırın,ankaste bulaşık seti,pos cihazı,çay makinesi,kahve makinesi,tüm elektrikli cihazlar ve teknik destek almak için şikayetlerinizi gün içerisinde servis veren haznedar arçelik servisi ile beraber olmak üzere servis imkanı veriyoruz.

Hızlı bir şekilde sizlerde bizlerden yardım isteyebilirsiniz. haznedar arçelik telefon numaramızdan kolayca her gün kesinlikle ulaşabiliceginiz tek güven veren haznedar arçelik yetkili servis,şikayetlerizi aynı gün içinde tamir ve bakım hizmeti veren vede tüm yakın çevre semtlerine hizmet vermekteyiz.